победи Алмерия с 3:1 във втория кръг на Ла Лига. Новото

...

Белингам пак вкара, Реал отново би

победи Алмерия с 3:1 във втория кръг на Ла Лига. Новото попълнение Джъд Белингам вкара два гола, а Винисиус оформи крайния резултат със страховит удар в края.

Алмерия изненадващо поведе още в третата минута, като означи след бърза контраофанзива. Тогава Серхио Арибас засече с глава центриране на Лукас Робертоне.

Реал изравни в 18-ата минута с удар на Белингам след композиция с Федерико Валверде. В края на първата част попадение на Тони Кроос беше анулирано поради засада.

В 60-ата минута Кроос откри Белингам сред двама бранители, а британският национал без проблеми преодоля вратаря Луис Максимиано. Така той има три попадения в два кръга. Последният състезател на Белия балет с сходен старт е.

След това Винисиус Жуниор направи 3:1 в 73-ата минута.

„ Джъд се оправя чудесно с акомодацията и към Ла Лига, и към нашия жанр. Той е в действителност доста добър “, сподели треньорът Карло Анчелоти.
Източник: flashnews.bg